Ticaret Odası Meclisinden Fethiyespor’a Ziyaret


Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi, Göreve yeni seçilen Fethiye Spor Kulübü Başkanı Okan Uysal ve yönetimine Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.

Aynı Zamanda FTSO Meclis Üyesi Olan Uysal’a, Fethiyespor Başkanlığına Seçildiğinden Ötürü FTSO Meclis Üyeleri Başkanımıza Fethiyespor Tesislerinde Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun dedi.

Ziyarete FTSO Meclis Başkanı Osman Çıralı, Meclis Başkanlık Divanı Üyesi Fikret Koyuncu ve Ali Çelik, Meclis Üyesi Mustafa Büyükteke ve Mustafa Özkaya, Yönetim Kurulu Üyesi Selamettin Yılmaz Katıldı. Ziyaretin Gündemi Fethiyespor Olduğu Gibi Yeni Sezonda Fethiyespor ve Fethiye’ye Nasıl Katkı Yapılabileceği Hakkında Görüşler Bildirildi. Fethiyespor Başkanı Uysal “FTSO Başkanıma ve Meclis Üyesi Arkadaşlarıma Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederim, Fethiyespor Fethiye’miz için En Kolay Reklam ve Tanıtım Yoludur, FTSO’nun Fethiye’miz İçin Yaptığı Çalışmalar Gözardı Edilemez, Özellikle Babadağı’na Yapılacak Olan Teleferik Şehrimizin Daha da Ayaklanmasında Büyük Katkı Sağlayacaktır” dedi.Tarih: 25.7.2015

Fethiye Haber Merkezi - ANASAYFA
http://www.fethiyehabermerkezi.com/