Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi

Esnaflar Belgelerini Aldı
   
 Esnaflar Belgelerini Aldı

Esnaflar Belgelerini Aldı
 Yazı Boyutu

 Tarih : 17.4.2015 - 00:24:54 


Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı ile KOSGEB Muğla Hizmet Merkezi İl Müdürlüğü’nün iş birliğinde, girişimcilik ruhunun geliştirilmesi amacıyla düzenlenen 70 saatlik KOSGEB Girişimcilik eğitimi tamamlayan 30 kursiyerden


Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı ile KOSGEB Muğla Hizmet Merkezi İl Müdürlüğü’nün iş birliğinde, girişimcilik ruhunun geliştirilmesi amacıyla düzenlenen 70 saatlik KOSGEB Girişimcilik eğitimi tamamlayan 30 kursiyerden Fethiye’de  iş yerini açmış olanlara Başkan Harun Sağır iş yerlerini ziyaret ederek sertifikalarını verdi.

Göreve geldiği günden bu yana öncelikli işim esnafların birliği ve düzeni diyerek çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, odanın kuruluşundan bu yana düzenlediği 4 eğitimden  110 kursiyerin girişimcilik sertifikasını almasına öncülük etti. 3. girişimcilik eğitiminde başarılı olan ve sertifika almaya hak kazanan ve iş yerlerini Fethiye de açan kursiyerleri iş yerlerinde Başkan Harun Sağır ve yardımcısı Mehmet Alaşan ile birlikte ziyaret ederek sertifikalarını verdi.

  Kurslara ilişkin bilgi veren Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, “Odamızın kurulduğu kısa dönem içerisinde KOSGEB Muğla Hizmet Merkezi İl Müdürlüğü’nün iş birliğinde dördüncü kursumuzu bitirdik ve kursiyerlerimizin sertifikaları geldi. Bizde bir değişiklik yaparak sertifika almaya hak kazanan ve iş yerlerini açmış olan kursiyerlerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek hak ettikleri girişimcilik sertifikalarını veriyoruz. İnşallah iş hayatları hayırlı olur. Biz Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı olarak Seydikemer ve Fethiye ayrımı yapmadan esnaflarımıza elimizden geldiğince bu tip desteklerle ilgili hizmet etmeye devam edeceğiz, odaların asıl amacı esnaflarının daha iyi şartlarda esnaflıklarını sürdürebilmek onlara devletin verdiği her destekten yararlandırmaktır, bizim yöneticilik anlayışımızda sadece rutin işler olarak belge imzalayıp gelen gidenle çay kahve değil esnafımızın gelişmesi büyümesi için her alanda çalışmalar yaparak seçilmiş kişiler olarak onlara layık olmaya çalışmaktır. Altını çizerek söylüyorum” biz koltuktan güç almayacağız, koltuğa güç vereceğiz” diye konuştu.  Girişimcilik sertifikalarına kavuştukları için çok mutlu olduklarını belirten kursiyerler ise “Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır’a ve yönetimine çok teşekkür ettiklerini belirterek, Seydikemer Esnaf odası gerçekten çok başarılı bir oda yeni kurulmalarına rağmen kendi esnaflarının yanı sıra, Fethiye de işyeri açacak olmamıza rağmen bizlere de destek oldular Esnaf ve üyeleri için en güzelini yapmaya çalışıyorlar. Seydikemer esnafı bu anlamda çok şanslı” dediler.
 Editör :  Haber Merkezi

Yazdır

Word'e Aktar

Yorum Ekle Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Ramazan COŞKUN

 Kategori  EKONOMİ

1584 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Reklam

 Duyuru

 Reklam

 Köşe Yazıları

Ramazan Yıldırım

Ramazan Yıldırım ¬
ÜLKEYİ GEREN BİR CUMHURBAŞKANI: TAYYİP ERDOĞAN

Asım Cezayirlioğlu

Asım Cezayirlioğlu ¬
TÜRKİYE'DE "KUTUPLAŞMA"

Mehmet Uçar

Mehmet Uçar ¬
SURİYE SINIRIMIZDA NE Mİ OLUYOR?

Mesut Koç

Mesut Koç ¬
TERÖR VE BÖLGENİN AKIBETİ
 
 Reklam

 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 11
 Bugün : 354
 Dün : 628
 Toplam : 1301769
 Ip No : 184.72.212.254
     

 Reklam

 Reklam

 Takvim

Haziran 2019

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 

 Reklam

 
 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam


RESMİ İLAN |SİYASET |EĞİTİM |GÜNCEL |ASAYİŞ |TURİZM |KÜLTÜR-SANAT |SAĞLIK |EKONOMİ |SPOR | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 2012- Fethiye Haber Merkezi - ANASAYFA - Tüm Hakları Saklıdır. 


Bu sitede

Çilem.Net Haber Yazılımı kullanılmaktadır.