Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi

İzciler Kamp Ateşiyle Sezonu Tamamladı
   
 İzciler Kamp Ateşiyle Sezonu Tamamladı

İzciler Kamp Ateşiyle Sezonu Tamamladı
 Yazı Boyutu

 Tarih : 10.6.2015 - 00:42:28 


Fethiye Çalıca İlkokulu’nun başarılı isimlerinden Üzeyir Çetin izcileriyle birlikte kamp ateşini yakarak sezonu tamamladı.


Fethiye Çalıca İlkokulu’nun başarılı isimlerinden Üzeyir Çetin izcileriyle birlikte kamp ateşini yakarak sezonu tamamladı.

Çalış Surf Cafe de gerçekleştirilen geceye Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Kamil Çoban, Fethiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şadiye Ceylan, Çalıca İlkokulu’nun başarılı müdür yardımcılarından Alparslan Çetin, MHP ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Efrayim Akçabel öğrenci velileri, öğretmenler okul aile birliği yöneticileri katıldı. Geçmiş dönemde başarılı bir şekilde okul aile birliği başkanlığı yapan Mustafa Yaylalı, saygın duruşunun yapılması ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan tören izcilerin şarkıları ve akşam yemeği ile devam etti. Gece de bir yıllık faaliyeti aktaran Çalıca İlkokulu İzci Lideri Üzeyir Çetin’i yemeğe katılanlar ayakta dakikalarca alkışladı. İzcilerin hem eğitim açısından hem de sosyal faaliyetler ve etkinlikler açısından iyi bir dönem geçirdiğini belirten veliler Üzeyir Çetin’i tebrik ettiler.

Slayt eşliğinde bugüne kadar elde ettikleri başarıları anlatan Üzeyir Çetin bir yıllık faaliyetin kamp ateşi ile tamamlandığını belirtti. Üzeyir Çetin izcilerle yaptıkları çalışmalarda 2012-2013 eğitim öğretim yılında Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu’nun düzenlediği müsabakalarda Mendil Kapmaca yarışmasında il üçüncüsü, iyi örnekler proje yarışmasında; serbest zaman uygulama örneğinde ilçe birincisi, Veli Eğitim Örneğinde ilçe birincisi, Öğretmen Uygulama Örneği ilçe ikincisi, Öğretmen Uygulama Örneği il ikincisi,

2013-2014 eğitim öğretim döneminde Muğla Eğitiminde Bilge Hareketi’nin alt projelerinden “Örnek Eğitim Uygulamaları” Projesinde idari uygulama örneği ilçe birincisi, değerler Eğitimi örneğinde ilçe birincisi, Şahidi Mevlana Ortak paydasında Konya-Muğla Kardel Şehir Etkinliği ilçe birincisi, İdari Uygulama Örneği İl Birincisi, 2014-2015 eğitim öğretim döneminde Bilge Hareketi, örnek eğitim uygulamaları projesi değerler eğitimi ile ilgili uygulama örneği ilçe üçüncüsü, Serbest zaman uygulama örneği ilçe ikincisi, Serbest zaman uygulama örneği il üçüncüsü olarak eğitim öğretim dönemini tamamladıkları ve iyi bir dönem geçirdiklerini kaydetti. Yapılan etkinlikleri ve elde edilen başarı derecelerini anlatan Fethiye’nin Tek İzci Kulübü ve Muğla’nın en aktif İzci Lideri Üzeyir Çetin daha sonra protokol üyelerine şapka ve çeşitli hediyeler takdim ederek söz verdi. Çalıca İlkokulu izcilerinin elde ettiği proje başarılarının kendilerini etkilediğini kaydeden protokol üyeleri başarıları için hem Üzeyir Çetin’i hem de destek veren velilere teşekkür etti. Konuşmaların ardından Koca Çalış plajında protokol üyeleri tarafından izci ateşi yakıldı. İlginin çok yoğun olduğu gece de izci ateşini gören yabancı uyruklu tatilcilerde geldi. İzcilerle birlikte şarkılar söylenirken davul ve zurna eşliğinde Fethiye yöresinin hareketli şarkıları büyük coşku yarattı.
 Editör :  Haber Merkezi

Yazdır

Word'e Aktar

Yorum Ekle Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Ramazan COŞKUN

 Kategori  EĞİTİM

1309 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Reklam

 Duyuru

 Reklam

 Köşe Yazıları

Ramazan Yıldırım

Ramazan Yıldırım ¬
ÜLKEYİ GEREN BİR CUMHURBAŞKANI: TAYYİP ERDOĞAN

Asım Cezayirlioğlu

Asım Cezayirlioğlu ¬
TÜRKİYE'DE "KUTUPLAŞMA"

Mehmet Uçar

Mehmet Uçar ¬
SURİYE SINIRIMIZDA NE Mİ OLUYOR?

Mesut Koç

Mesut Koç ¬
TERÖR VE BÖLGENİN AKIBETİ
 
 Reklam

 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 7
 Bugün : 175
 Dün : 664
 Toplam : 1245478
 Ip No : 54.166.133.84
     

 Reklam

 Reklam

 Takvim

Mart 2019

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 Reklam

 
 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam


RESMİ İLAN |SİYASET |EĞİTİM |GÜNCEL |ASAYİŞ |TURİZM |KÜLTÜR-SANAT |SAĞLIK |EKONOMİ |SPOR | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 2012- Fethiye Haber Merkezi - ANASAYFA - Tüm Hakları Saklıdır. 


Bu sitede

Çilem.Net Haber Yazılımı kullanılmaktadır.