Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi

TÜRK HAVA KURUMU TEŞEKKÜR ETTİ
   
 TÜRK HAVA KURUMU TEŞEKKÜR ETTİ

TÜRK HAVA KURUMU TEŞEKKÜR ETTİ
 Yazı Boyutu

 Tarih : 4.10.2015 - 17:40:13 


“Deri Bağışında % 20’ye Yakın Artış Var”


Türk Hava Kurumu Fethiye şubesi yönetimi ve üyeleri;  Fethiye ve Seydikemer’de kurban bağışında bulunan tüm vatandaşlara teşekkür etti. THK Fethiye şube başkanı Mustafa Özkaya yapmış olduğu açıklamada; her yıl olduğu gibi bu senede kurban derisi toplama faaliyetinde bulunduk. Geçen yılki rakamlarla karşılaştırdığımızda kurban derisi toplamada % 20’ye yakın bir artışımız var. Fethiye ve Seydikemer’de kurban derisi bağışında bulunan tüm hemşerilerimize bir kez daha çok teşekkür ediyorum, dedi.

THK Fethiye şube başkanı Mustafa Özkaya açıklamasında “2015 yılı kurban derisi toplama faaliyetlerinde 7848 adet keçi derisi, 5205 adet koyun derisi ve 43 adette sığır derisi toplandı.

2015 yılı Kurban bayramında bilindiği gibi Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde Türk Hava Kurumu Fethiye Şube Başkanlığı olarak kurban derisi toplama faaliyeti gerçekleştirdik.  Öncelikle kurban derisi toplama faaliyetimizde bizlere büyük destekler veren Fethiye ve Seydikemer hemşerilerimize çok teşekkür ederiz. Tabi bunun yanında bu derilerin toplanmasında bizlere araç yardımıyla isteklerimizi geri çevirmeyen ve bu konuda yıllardan beri de büyük desteklerini gösteren Fethiye Belediye Başkanımız, Seydikemer Belediye Başkanımız, Fethiye Orman İşletme Müdürlüğümüz ve Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğümüze de teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Biz 2015 yılı kurban derisi toplama faaliyetlerinde toplamda;  7848 adet keçi derisi, 5205 adet koyun derisi ve 43 adette sığır derisi toplamış bulunmaktayız. Bu sayıların toplamı geçen yıla göre yüzde 20 artış sağlamış olmaktadır. Ben bu artıştan dolayı bütün vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bilindiği gibi Türk Hava Kurumu Sağlık Bakanlığımızın emrinde ambulans helikopter hizmetiyle ve tüm vatandaşlarımıza tüm Türkiye’de hasta yaralı organ nakilleri konusunda yardımcı olmakta ve Orman ve Su İşleri Bakanlığımızın emrinde yangın söndürme uçaklarıyla ormanlarımızın korunmasında büyük çaba sarf etmektedir. 2011 yılında kurulmuş olduğu Türkiye’nin ilk ve havacılık uzay üniversitesi sayesinde oradaki üniversitemizdeki öğrencilerimizi burslu okutarak eğitime büyük bir katkı sağlamaktadır. Ülkemizin milli Kurumu Türk Hava Kurumu 1925 yılından beri geçmiş olup geçtiğimiz dönem içerisinde halkımıza büyük hizmetlerde bulunmaktadır. Ülkemizin milli kurum ve Türk milletinin gururu Türk Hava Kurumu olarak 2015 yılı kurban derisi toplama faaliyetinde halkımızın  göstermiş olduğu tüm teveccühe teşekkür eder saygılarımızı sunarız.”dedi.

(Haber/Foto-Gökhan Ayyıldız)
 Editör :  Haber Merkezi

Yazdır

Word'e Aktar

Yorum Ekle Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Haber Merkezi

 Kategori  GÜNCEL

2158 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Reklam

 Duyuru

 Reklam

 Köşe Yazıları

Ramazan Yıldırım

Ramazan Yıldırım ¬
ÜLKEYİ GEREN BİR CUMHURBAŞKANI: TAYYİP ERDOĞAN

Asım Cezayirlioğlu

Asım Cezayirlioğlu ¬
TÜRKİYE'DE "KUTUPLAŞMA"

Mehmet Uçar

Mehmet Uçar ¬
SURİYE SINIRIMIZDA NE Mİ OLUYOR?

Mesut Koç

Mesut Koç ¬
TERÖR VE BÖLGENİN AKIBETİ
 
 Reklam

 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 43
 Bugün : 445
 Dün : 813
 Toplam : 1410339
 Ip No : 3.226.243.226
     

 Reklam

 Reklam

 Takvim

Aralık 2019

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 

 Reklam

 
 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam


RESMİ İLAN |SİYASET |EĞİTİM |GÜNCEL |ASAYİŞ |TURİZM |KÜLTÜR-SANAT |SAĞLIK |EKONOMİ |SPOR | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 2012- Fethiye Haber Merkezi - ANASAYFA - Tüm Hakları Saklıdır. 


Bu sitede

Çilem.Net Haber Yazılımı kullanılmaktadır.